Księża

W Parafii Najświętszego Serca Jezusowego posługują kapłani ze Zgromadzenia Zakonnego Małe Dzieło Boskiej Opatrzności – Orioniści.


PROBOSZCZ
ks. Jerzy Ćwiklak FDP
wyświęcony 31 maja 1984 roku
proboszcz parafii od 18 sierpnia 2019 roku


PRZEŁOŻONY WSPÓLNOTY ZAKONNEJ
ks. Józef Pilich FDP
wyświęcony 15 sierpnia 1988 roku
w parafii od 2017 roku


DUSZPASTERZ
ks. Andrzej Góral FDP

wyświęcony 1 czerwca 1996 roku
w parafii od 2020 roku


WIKARIUSZ
ks. Paweł Żelichowski FDP
wyświęcony 15 maja 2010 roku
w parafii od 2018 roku


WIKARIUSZ
ks. Piotr Mosak FDP
wyświęcony 26 maja 2018 roku
w parafii od 2018 roku